دوازدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت برق و اتوماسیون صنعتی از 4 الی7 آبان ماه 1401 در محل نمایشگاه بین المللی شهر اصفهان برگزار شد.به گزارش واحد روابط عمومی شرکت نمایشگاه بین المللی اصفهان در این نمایشگاه 120 شرکت فعال و مطرح از استان های آذربایجان شرقی ، آذربایجان غربی ، اصفهان ، تهران ، قزوین ، خراسان رضوی ، یزد و استان البرز در طول 4 روز برگزاری این رویداد نمایشگاهی آخرین توانایی های خود را به نمایش گذاشتند.

دوازدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت برق و اتوماسیون صنعتی در فضایی بالغ بر 6 هزار متر مربع و با هدف شناسایی و توان صنعتگران برق ، ارائه ظرفیت های تولیدکنندگان تجهیزات برق خانگی و صنعتی و شناخت نیازهای بازار برق برگزار گردید.

در این دوره از نمایشگاه برق شاهد حضور نمایندگی هایی از کشورهای جمهوری چک ، انگلستان ، چین ، مالزی ، آلمان ، اسپانیا ، ترکیه ، ژاپن ، کره جنوبی و ایتالیا بودیم .

namayeshgah

این نمایشگاه با مشارکت ، همکاری و هم اندیشی تاثیرگزارترین کانون های صنعت برق کشور از جمله شرکت توزیع برق استان اصفهان ، انجمن همگن برق و الکترونیک اصفهان ، سندیکای صنعت برق ایران ، انجمن های صنفی اتوماسیون صنعتی ایران ، انجمن تولیدکنندگان کنترل و ابزار دقیق و اتحادیه تولید کنندگان و فروشندگان الکتریک و الکترونیک اصفهان برگزار شد.

از برندهای مطرح که در این رویداد تخصصی نمایشگاهی حضور داشتند می توان به شرکت مپنا ، گروه ماد ، یکتا افروز ، برنا الکترونیک ، شیوا امواج و آرین نیرو اشاره کرد.

صنایع روشنایی کیمیا نیز برای دومین بار در نمایشگاه های بین المللی صنعت برق شرکت نمود که در دوازدهمین نمایشگاه صنعت برق کشور میزبان تعداد زیادی از فروشندگان ، مدیران ارشد کارخانجات و شرکت ها و همچنین انبوه سازان متعدد صنعت برق کشور بود .

این فروشگاه علاوه بر تولیدات خود محصولات شرکت های سیم و کابل اصفهان و محصولات روشنایی شرکت ویمکس را در نمایشگاه به معرض نمایش برای عموم شرکت کنندگان قرار داد .

فروشگاه اینترنتی کیمیالایت علاوه بر تولیدات چراغ های تونلی و دفنی نمایندگی معتبرترین برندهای صنعت برق کشور از جمله شرکت های پارت الکتریک ، صنایع الکتریکی پارمیس و شرکت سیم و کابل اصفهان را داشته و کلیه ملزومات الکتریکی روشنایی ساختمان را در این مجموعه جهت رفاه مشتریان گرامی عرضه می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

دسته بندی ها

سبد خرید

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!